Vážení obchodní partneři,

naše ryze česká společnost letos v květnu  slaví dvacáté výročí svého úspěšného působení na trhu. Za dobu své působnosti se stala významným dodavatelem produktů jako spojovací materiál, obalový materiál, brusné a řezné kotouče, plastové komponenty, oleje, ložiska, tesařský sortiment a kotevní technika.

Od doby založení v roce 1996, kdy se trh velice dynamicky vyvíjí, BRENES GROUP se na tento vývoj vždy velice flexibilně snaží reagovat. Nikdy nekončící proces našeho zlepšování vyústil v roce 2014, kdy jsme započali dlouhodobý cíl o kompletní inovaci společnosti, který finalizujeme  v květnu roku 2016.
 

Dva roky naší usilovné práce přinesly výrazné změny, jako například:

  • přesun celé společnosti do zcela nově zrekonstruovaných kancelářských, prodejních a skladových prostor v Brně - Černovicích (kde sídlíme? klikněte sem)
  • změna právní formy na BRENES group s.r.o. včetně nové marketingové prezentace
  • rozšíření sortimentu dle požadavků našich zákazníků
  • spuštění nového webu www.brenes.cz, včetně přípravy spuštění nového eshopu na květnové výročí 2016
  • rozšíření kolegů na obchodním a zákaznickém servisu
     

  

Cílem společnosti BRENES group s.r.o. je vycházet vstříc Vám, našim klientům, v požadavcích na kvalitu, spolehlivost dodávek a profesionální poradenský servis v oblasti spojovacích materiálů, obalových materiálů, tesařském programu, brusných a řezných kotoučích, olejích, ložiscích a plastových komponentů.

Naše dvacetiletá historie je pro nás tím největším závazkem do budoucna. Vyplatilo se nám naslouchat potřebám našich klientů, čímž jsme si získali jejich dlouhodobou přízeň, která nám pomohla překonat mnohdy turbulentní období. Důvěra a uznání zákazníků je našim největším úspěchem a současně do budoucna i našim hlavním cílem.

Vážení obchodní partneři, děkujeme Vám za Vaši přízeň v uplynulých letech. Chceme i nadále plnit veškeré Vaše požadavky na vysokou kvalitu produktů naší skladové zásoby, produkty dle Vaší specifikace a nadále zvyšovat kvalitu poskytovaného servisu.

 

Jednoduše uděláme vše, abychom pro Vás byli spolehlivým partnerem i v budoucnu.  Tomáš Hort, BRENES GROUP s.r.o.