Společnost BRENES group s.r.o. je právnickým subjektem zabývajícím se výhradně SPOJOVACÍM MATERIÁLEM,TESAŘSKÝM PROGRAMEM A KOTEVNÍ TECHNIKOU a veškerou obchodní činností související s těmito obory. Dle přání našich zákazníků jsme sortiment rozšířili o OBALOVÉ MATERIÁLY, BRUSIVO, PLASTOVÉ KOMPONENTY, LOŽISKA, OLEJE a ODMAŠŤOVADLA...


Vítáme Vás na webu společnosti BRENES s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 1996 zakladatelem společnosti Karlem Krylem. Na konci roku 2014 proběhla restrukturalizace a personální změny firmy BRENES s.r.o. vedoucí ke zkvalitnění zákaznických služeb, touto cestou byla nově založena společnost BRENES group s.r.o. Snahou stávajícího managementu firmy je profesionální přístup k zákazníkům a co možná největší spektrum služeb spojených s prodejem spojovacího materiálu, obalového materiálu, stavební chemie a olejů. Prioritou firmy samozřejmě zůstávají nízké ceny, kvalitní zákaznický servis, rychlost a kvalita služeb.

Společnost dodává na český trh standardní i speciální spojovací materiál z ocelí všech pevnostních tříd, nerezové oceli všech skupin i materiálů z mosazi a dalších ušlechtilých materiálů, ve všech požadovaných povrchových úpravách dle standardních norem ČSN, DIN, ISO. Odebíráme spojovací materiál, obalový materiál, brusivo, plastové komponenty, ložiska, oleje a odmašťovadla od Českých nebo zahraničních výrobců vždy se zárukou nejvyšší kvality.

Doufáme, že nabídka zboží společnosti BRENES group, a stejně tak služby naší společnosti povedou k Vaší spokojenosti a těšíme se na vzájemnou spolupráci tak, aby naše činnost přinášela prospěch zejména Vám, našim spokojeným zákazníkům.